top of page

החזון שלי

  • להיות מובילת דרך ולהעניק לכמה שיותר אנשים חיים של השראה שמחה ותקווה, את היכולת לזהות ולהתחבר לפוטנציאל הייחודי הטבעי הקיים בהם.

  • להבריא את המודעות היצירתית ולהאמין ביכולות ובכשרונות שלהם, להתפתח  בבטחה ולהגשים את החלומות הכי גדולים שלהם. לסייע להם לצמוח, להעז,להתמיד ולהצליח.

  • ללוות כל אחד ואחת מרגע היווצרות התהליך ועד יישומו ושילובו בחיי היום יום, דרך שפה טיפולית חדשה המשלבת את האמנות, הריפוי, העיצוב והיצירה.

  • להעניק איכות ומקצועיות, בגישה הומאנית של יושרה, אמינות וייחודיות.

  • ללמוד, להתפתח,להתחדש ולהשתפר באופן תמידי, כדי להעניק חוויית טיפול מדוייקת, תומכת ומעצימה הרבה יותר.

  • לבנות תשתית טיפולית אישית וייחודית, תוך איבחון הבנה והקשבה באופן המדוייק ביותר לצרכים, למבנה האישיות ולחזון האישי, של כל אחד.

  • להעניק לכל אחד את הכלים איך ליישם את התהליכים שהוא חווה באופן המדוייק ביותר ובליווי אישי וייחודי לאורך כל התהליך ואף להמשך כל עוד זה נדרש.

  • להעניק את חווית הטיפול, ההנחיה או הלמידה שאני הייתי רוצה לקבל.

ה-"אני מאמין" שלי

המשפט שאני הכי מאמינה בו:

"כל אחד הגיע לעולם הזה עם כל מה שמייחד אותו מהכל, ועם כל מה שמאחד אותו עם כל הקיים" 

אני דוגלת בחשיבה יצירתית כדרך חיים. בשבילי היצירתיות היא הכוח הטבעי האישי שלי, המהות שמייחדת אותי. לכן אני משלבת אותה בכל תחום בחיי מההתפתחות וההעצמה האישית שלי, תחומי העיסוק שלי, ועד לדברים הכי קטנים ופשוטים בחיי היום יום. 

 

האמנות והחשיבה היצירתית הם ההשראה שדרכה אני חוקרת, לומדת ומפתחת עוד רעיונות ודרכי ביטוי חדשים, מקוריים וייחודיים. 

 

בתחום הטיפול: אני מאמינה שפיתוח והבראת המודעות היצירתית יכולה ליצור עבורינו איזון וחיים חדשים, בראייה וחשיבה מעבר למגבלות וחסימות של זמן ומרחב בפן הפיסי, המנטלי,הרגשי ובמרחב הסביבתי. בתהליך הריפוי אני קוראת את המטופל, מה שמאפשר לי לחבר אותו למקור הכוח הטבעי הייחודי הקיים בו.  בעיניי אמנות הטיפול משולה לבדי הקנווס הלבנים ותת המודע למכחול המצייר את תהליכי הריפוי בשיתוף מולקולות החסימה / המחלה בגוף, באופן שלם והרמוני. 

 

בתחום האמנות: ציוריי מעניקים אינטרפטציה שונה למציאות הימיומית, הם לוקחים את הצופה למסע קסום בין הנגלה לנסתר,בין מציאות לדימיון, בתוך שלם של עומקים, תחושות, ורגשות המביעים באופן הרמוני את השילוב בין האומנות לריפוי שאני יוצרת ולכן יש בהם אנרגיות ריפוי, איזון ושלווה המחברים בין אישיות הרוכש לבינם. מתוך הניסיון והידע הרחב שרכשתי בכל שנות פעילותי ומהתהליכים שחוותי, למדתי שהדבר החשוב ביותר להצלחה הוא לזהות את הצרכים המדוייקים שלי ואת הפוטנציאל הייחודי שלי, וליצור עבורי מרחב פנימי וחיצוני טוב, בטוח,מכבד והאוהב ביותר מתוך אמונה שלמה בי.

הציור, הריפוי והעיצוב המולקולרי במהותו, משחררים מחסמים שיוצרים ואקום במקומות שונים בגוף ובמרחב החיצוני ובאים לידי ביטוי במצבים שונים בחיינו, כמו: בריאות, מערכות יחסים, קריירה והצלחה, פוטנציאל אישי, מנטאלי ופיזי, שגשוג כלכלי ועוד..

אני מאחלת לעצמי להמשיך להנות בכל יום מהעשיה שלי, להמשיך להרגיש את ההתלהבות, התשוקה, האהבה והסקרנות למקצוע שלי ולהוקיר תודה בכל יום

על הזכות להגשים ולהשפיע על חייהם של אנשים, ממקום מקצועי ובאחריות מלאה. להמשיך להתפתח, ללמוד ולהמציא את עצמי מחדש בכל פעם ולמצוא מקורות השראה חדשים ומגוונים. להיות מקור השראה לי ולאחרים. תודה על הזכות המבורכת שניתנה לי, תודה!

 

 

"המשמעות של החיים היא למצוא את המתנה שבך, השליחות של החיים היא להעניק אותה לאחרים". (פאבלו פיקסו)

bottom of page